دانشکده دندانپزشکی

http://t.me/Applyfree1

 

به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک قبرس NEU خوش آمدید.

رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی به جهت فراهم ساختن آینده های روشن سرآمد رشته های تحصیلی محسوب می شود . با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان جهت تحصیل در رشته های پزشکی  همین امر موجب رقابتی شدن  این رشته ها در بحث پذیرش دانشجو از سمت دانشگاه ها شده است .ما با تشکیل تیم تخصصی جهت چگونگی پذیرش در رشته های پزشکی شما را در این مسیر یاری خواهیم کرد.

دارای  تنها دانشکده دندانپزشکی و بیمارستان دندانی در قبرس

دانشکده دندان پزشکی دانشگاه خاور نزدیک NEU قبرس در سال 2007  با امضای قرارداد همکاری با دانشگاه آنکارا ترکیه تاسیس شده  در حال حاضر دارای 809 دانشجو در مقاطع مختلف دندانپزشکی از 100 کشور مختلف تحصیل میکنند.این دانشکده  در مقاطع تحصیلی دکتری حرفه ای Doctor of Dental Surgery DDSبه صورت دندانپزشکی 5 ساله مثل سیستم آموزشی دندانپزشکی ایران به دو زبان انگلیسی و ترکی دانشجو پذیرش میکند.در مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز این دانشکده دارای هشت گرایش مختلف  زیر می باشد:

برای رشته های​ تحصیلات تکمیلی کلیک کنید.

  1.  Dento Maxillofacial Radiology   شناخت دهانی و رادیولوژی
  2.   Oral and Maxillofacial Surgery   جراحی دهان و فک و صورت
  3. Periodontology    تخصص لثه  
  4. Endodontic   تخصص ریشه‌درمانی
  5.   Restorative dentistry  دندانپزشکی جراحی بازیابی و ترمیم
  6.   Prosthodontics   تخصص پروتز
  7. Orthodontics   تخصص ارتودنسی
  8. Pedodonitics  پدودونتیکس 

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک قبرس دارای کامل ترین تاسیسات درمیان دانشگاه های جمهوری ترکیه و قبرس شمالی است که هم خدمات بهداشتی و درمانی و هم آموزش دانشجویان را بطور کامل در محوطه ای سرپوشیده ،به مساحت 8500 مترمربع محوطه ارائه می کند و شامل بلوک های دوقلو برای تسهیلات آموزشی و کلینیکی است. دانشکده دندانپزشکی کار آموزشی خود را در 1 اکتبر سال 2007 شروع کرده است.

کلاس های درسی، آزمایشگاه ها و کلینیک ها با آخرین ومدرن ترین تکنولوژیها برای احتیاجات آموزش دندانپزشکی مجهز شده اند. کاشت دندان، بیحسی دندانپزشکی، دندانپزشکی جلوگیری کننده، دندانپزشکی لیزر تراپی و تسکین در هوشیاری برای بچه هایی که در معالجات دندانپزشکی همکاری نمی کنند و افراد بزرگسال ناتوان و فلج و همچنین برای افراد خاص دیگر ،که هم از نظر آموزشی و کلینیکی برنامه ریزی شده وهم در دانشکده در اولویت قرار دارد. به عنوان یک واقعیت شناخته شده ، فقدان " واحد ناتوان ها" و تاثیر آن در بسیاری از کلینیک ها ، پلی کلینیک ها و بیمارستان ها بطور خاصی در کلینیک های دانشکده دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک طراحی، فراهم و تجهیز شده اند.

سیستم های تصویر برداری دندان اخیرا توسعه و تکمیل یافته مانند: توموگرافی دیجیتال دندانی و سیستم های رادیولوژی دیجیتال دیگر که میزان قرار گرفتن مریض در معرض اشعه را محدود و یا کاهش می دهد و برای مراقبت دندانی پرسنل در دانشکده بطور پیشرفته ای تجهیز شده اند.با این وجود، دانشکده سیستم دیتا و روش های IT مخصوص به خود را دارد که میزان راحتی وآرامش فراوانی به منظور پذیرش مریض ها فراهم می کنند.

هیئت تایید و اعتبار بهداشت بین المللی JCI( کمیسیون پیوسته بین المللی) در ماه فوریه سال 2009 به بیمارستان دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک قبرس تاییدیه و اعتبار داد. بیمارستان دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک اولین کلینیک دندانی مستقل است که اعتبار و تاییدیه جهانی را از نظر بالاترین درجه ارزیابی در سکوی بین المللی را دریافت کرده است.

در روز 26 ماه فوریه سال 2009 مدیر انجمن اعتبار و تائید بین الملل خانم ان کی جاکوبسون طی مراسمی اظهار کرد که پروفسور ارسوی رئیس دانشکده ی دندان پزشکی خاور نزدیک قبرس را باور دارد و شهروندان کشورهای ترک نشین و ترکیه به داشتن چنین موفقیت والایی افتخار خواهند کرد.

تصاویری از دانشکده را در قسمت گالری  تصاویر میتوانید ببینید.

دوستان ضمن مطالعه شرایط تحصیل شهریه ها و مدارک خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

شرط معدل پذیرش بر مبنای معدل دبیرستان در رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک خواهد بود.لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام  یا ایمیل با ما در ارتباط باشید.

Prof. Dr. M. Mutahhar ULUSOY
DEAN
Near East University Faculty of Dentistry

لیست دروس ارایه شده برای رشته دندانپزشکی  Doctor of Dental Surgery DDS

 

 

 آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:   info@neufree.com   

 

تماس تلگرام، واتس آپ  :

دکتر سهیل ذبیحی

00905346190157

00905338382750