درباره ما

توجه : تمامی خدمات اخذ پذیرش از کلیه دانشگاههای قبرس توسط ما به صورت رایگان می باشد و شما نیاز به پرداخت هزینه نیستید.

دانشگاه نیریست(خاور نزدیک)NEU و دانشگاه مدیترانه شرقی مورد تایید وزارت علوم می باشد.

ادامه تحصیل و اقامت در خارج از کشور یک تصمیم مهم و سرنوشت ساز می باشد که می تواند آینده شما را تحت تاثیر قرار داده و مسیر زندگیتان را تغییر دهد. برای این تصمیم بزرگ خیلی از موارد از قبیل هزینه تحصیل هزینه زندگی در کشور و شهر مقصد ، اعتبار دانشگاه و رتبه جهانی آن ، امکان اقامت بعد از تحصیل ، شرایط رفاهی و اجتماعی کشور مقصد ، امنیت عمومی کشور مقصد ، زبان مورد تدریس و مدارک مورد نیاز و بسیاری از موارد دیگر در این تصمیم گیری باید در نظر گرفته شود.

گرفتن مشاوره ای درست و کارآمد اولین و مهمترین قدمی است که در این خصوص برمی دارید.همه  ما اهمیت این تصمیم گیری بزرگ  شما درک می کنیم و خود را در مقابل مشاوره هایی که به شما ارئه می دهیم مسئول می دانیم .

این وب سایت متعلق به نماینده رسمی دانشگاهای قبرس شمالی  دانشگاه خاور نزدیک قبرس   و دانشگاه گیرنه ، دانشگاه مدیترانه شرقی ،دانشگاه بین الملل قبرس  دانشگاه باهچه شهیر قبرس ؛ دانشگاه خاورمیانه قبرس و ترکیه می باشد. که در جهت کمک به دانشجویان ومتقاضیان ادامه تحصیل در قبرس  و ترکیه  با مجوز رسمی از دانشگاه راه اندازی شده و کلیه خدمات مشاوره تحصیل واخذ پذیرش  در مقاطع کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد، دکتری، پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی ، مهندسی ، معماری و خلبانی ....توسط کارشناسان مجرب و دانش آموخته خارج از کشورصورت میگیرد داوطلبین ایرانی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که ازطریق این وب سایت برای اخذپذیرش  از کلیه دانشگاههای قبرس اقدام نمایند مشمول تخفیف  50 درصد ی، 75 درصدی  شهریه خواهند شد.ما با هیچ شرکت و موسسه ای در داخل ایران قرارداد همکاری نداریم .و مسیولیت هرگونه دریافت هزینه  از طریق موسسات به عهده ما نمی باشد. با ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید.

لطفا از وب سایت دیگر ما به آدرس  http://www.emufree.com/  بازدید فرمایید.

هر گونه انتقادات وپیشنهادهای خود را میتوانید به نماینده رسمی دانشگاه دکتر سهیل ذبیحی از طریق ایمیل  info@neufree.com  ارسال فرمایید.

مدیر عامل موسسه دکتر سهیل ذبیحی می باشد که دارای تحصیلات دکترای بیوشیمی از دانشگاه حاجت تپه ترکیه و دکترای داروسازی از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس می باشد که تجربه بیش از ده سال در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور و بالای هزار پرونده موفق می باشد.

کلیه خدمات سایت رایگان می باشد.

تلفن تماس با تلگرام و واتس آپ: 00905346190157 

تماس ایران: 09145381445