درباره شرکت

ادامه تحصیل و اقامت در خارج از کشور یک تصمیم مهم و سرنوشت ساز می باشد که می تواند آینده شما را تحت تاثیر قرار داده و مسیر زندگیتان را تغییر دهد. برای این تصمیم بزرگ خیلی از موارد از قبیل هزینه تحصیل هزینه زندگی در کشور و شهر مقصد ، اعتبار دانشگاه و رتبه جهانی آن ، امکان اقامت بعد از تحصیل ، شرایط رفاهی و اجتماعی کشور مقصد ، امنیت عمومی کشور مقصد ، زبان مورد تدریس و مدارک مورد نیاز و بسیاری از موارد دیگر در این تصمیم گیری باید در نظر گرفته شود.

گرفتن مشاوره ای درست و کارآمد اولین و مهمترین قدمی است که در این خصوص برمی دارید.همه  ما اهمیت این تصمیم گیری بزرگ  شما درک می کنیم و خود را در مقابل مشاوره هایی که به شما ارئه می دهیم مسئول می دانیم .

این وب سایت متعلق به نماینده رسمی دانشگاه خاور نزدیک قبرس   و دانشگاه گیرنه می باشد که در جهت کمک به دانشجویان ومتقاضیان ادامه تحصیل در قبرس  با مجوز رسمی از دانشگاه راه اندازی شده وکلیه خدمات مشاوره تحصیل واخذ پذیرش  در مقاطع کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد، دکتری، پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی ، مهندسی ، معماری و خلبانی ....توسط کارشناسان مجرب و دانش آموخته خارج از کشورصورت میگیرد.ما با هیچ شرکت و موسسه ای در داخل ایران قرارداد همکاری نداریم با ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید.

هر گونه انتقادات وپیشنهادهای خود را میتوانید به نماینده رسمی دانشگاه از طریق ایمیل  info@neufree.com  ارسال فرمایید.

مدیر عامل موسسه دکتر سهیل ذبیحی می باشد که دارای تحصیلات دکترای بیوشیمی از دانشگاه حاجت تپه ترکیه و دکترای داروسازی از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس می باشد که تجربه بیش از ده سال در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور و بالای هزار پرونده موفق می باشد.

کلیه خدمات سایت رایگان می باشد.

تلفن تماس با ما: 00905346190157 

آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:   info@neufree.com